Akce v listopadu

 

 KOLEM OKRESU BLANSKO s HOVADUEM 
 Klubový večer nejen s účastníky běžecké a chodecké akce KOB 2018. Hraje kapela Hovaduo a Olda Šperka promítá a povídá o méně známých či už zapomenutých zajímavostech našeho regionu.

Hovaduo FB
Hovaduo Bandzone

pá 2.11. od 18:00 hod. čajovna Ulita


 

VEČER S KOTLÍKEM – FICHTLEM NA PODKARPATSKOU RUS 
 Ondra Fišer z Ráječka již v minulém roce uskutečnil na své motorce Jawa 50/20 Pionýr cestu Fichtlem na Nordkapp aneb severněji už to dál nejde. Letos se s touto motorkou vydal do kraje Nikoli Šuhaje loupežníka na Zakarpatskou Ukrajinu, kde i přes mnohé nástrahy urazil 2222 kilometrů a i s pionýrem dojel šťastně zpět.

Fichtlem na Podkarpatskou Rus

st 7.11. od 19:00 hod. čajovna Ulita


 

TÝPÍ NA PODUKLÍ 
 Happening na náměstí Republiky k 20. ročníku festivalu Rajbas. Po stavbě indiánského stanu a instalování výstavy, následuje opékání buřtů a písničky s kytarou. Buřty a dobrou náladu s sebou.

st 14.11., od 17:00 hod. na náměstí Republiky


 

PRAGULKA 2018 
 Tradiční, ale přitom úplně jiná. Letos jako postřehová hra určená pro dvoučlenné týmy dospěláků nebo rodičů a jejich dětí. Přijďte se odreagovat a zasportovat!

so 17.11. od 18:00 hod., Klepačov u Statku Samsara


 

PŘEDRAJBAS 
 Neobyčejné příběhy zajímavých osobností aneb již tradiční malá ochutnávka Rajbasu pro všecky nedočkavce:

ne 18.11., od 16:30 hod. Statek Samsara


 

WORKSHOP – BYLINY A KOŘENÍ NEJEN NA CESTÁCH 
 Iva Hemzalová nás zasvětí do možností přidávání vhodného koření do jídla, přípravou čajů, tinktur a mastí. Aneb jak si poradit sám na cestách když přijdou různé zdravotní potíže.

čt 22. 11., od 18:00 hod. čajovna Ulita