Výstavy

 

Michal Hubert a Bětka Nedvědová: NOVÝ ZÉLAND

Společně cestujeme od roku 2016, navštívili jsme spoustu míst, ale naším, zatím, největším dobrodružstvím bylo patnáct měsíců na Novém Zélandu. Ukážeme Vám, že Nový Zéland není jen o horách a krásných výhledech, ale i o vysokých písčitých dunách, nebo zarostlém pralese. Přijďte se sami přesvědčit o kráse a rozmanitosti této země.

DĚLNICKÝ DŮM, 22. – 24. listopadu 2019


 

Jeskyňáři: půlstoletí amatérské speleologie v Moravském krasu

Letos slavíme padesát let od objevu nejdelšího jeskynního systému ve střední Evropě, Amatérské jeskyně, a zároveň čtyřicet let od založení České speleologické společnosti. Výstava je věnovaná jeskyňářům, především těm amatérským, díky jejichž činnosti byla objevena Amatérská jeskyně. O objevech a pokroku minulých padesáti let…

KINO BLANSKO, 19. – 30. listopadu 2019


 

Stanislav Vondra: MOTOVÝLETY

„Propadl jsem kouzlu focení mobilním telefonem. Na výstavě uvidíte fotky z tuzemských i zahraničních motovýletů. „

DĚLNICKÝ DŮM, 22. – 24. listopadu 2019

 

 

Strom v krajině Moravského krasu

Výstava je sestavena z nejzajímavějších snímků soutěže amatérských fotografů, kteří rádi tráví čas v krajině Moravského krasu. Stromy jsou nedílnou součástí krasových žlebů, vápencových ochozů a solitér ní stromy zdobí i krasové plošiny. Akce je součástí projektu 100 stromů pro Moravský kras, který se snaží o navrácení stromů do volné krajiny a zapojení veřejnosti do péče o krajinu kolem nás.

Klub Ulita, 21. – 30. listopadu 2019